piątek, 19 września 2014

88. Bartłomiej Jędrzejak, 89. Dawid Waszak, 90. Kabaret Czwarta Fala, 91. Sebastian Świderski, 92. Ireneusz Krosny

Bartłomiej Jędrzejak - Dziennikarz, prezenter , konferansjer . Od lat związany z telewizją . Karierę zaczynał w Telewizji Polskiej. Pracował w Wiadmościach, Panoramie, Teleeksspresie i Kurierze. Obecnie jest prezenterem pogody w telewizji TVN, a na co dzień współpracuje z najpopularniejszą telewizją śniadaniową – Dzień Dobry TVN.

Dawid Waszak - człowiek, który ma niesamowity talent literacki. Autor "Narodzin zła" czy "O Tym, który raz już umarł" . Czasem zastanawiam się, czy gość jest Katolikiem ;-)


Kabaret Czwarta Fala - polski kabaret powstały w sierpniu 2009 roku w Kielcach.
Twórczość Kabaretu opiera się na odnajdywaniu odrealnionych i niedorzecznych aspektów, pozornie zwyczajnych sytuacji. Bardzo specyficzny styl poczucia humoru prezentowanego przez Kabaret ma swoje odzwierciedlenie w tematyce poszczególnych skeczy.

Sebastian Świderski - polski siatkarz, trener, w latach 1996 - 2011 reprezentant kraju (322-krotny), występujący na pozycji przyjmującego (skrzydłowego), obecnie pierwszy trener ZAKSA Kędzierzyn-KoźleIreneusz Krosny - polski aktor, mim, specjalizujący się w pantomimie komicznej. Tego Pana widziałam już raz na żywo, jest niesamowity, jednakże nie myślałam wtedy o tym, aby wziąć autograf.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz