niedziela, 26 października 2014

101. Ewa Michrowska, 102. Monika Polak, 103. Adrianna Górka, 104. Żaneta Łabudzka, 105. Isabelle Mienandi.

Dzisiaj przedstawię autografy osób uczestniczących w piątej edycji programu The Voice of Poland.

W tym roku nie będę mieć czasu na dodawanie autografów co chwilę ze względu na naukę do matury, a więc przepraszam. Wiem, mam bardzo dużo zaległości. W wolnych chwilach będę uzupełniać.


Ewa Michrowska - jest w drużynie Justyny Steczkowskiej. Wykonując piosenkę "I don't want to talk about it" spowodowała naciśnięcie grzyba przez Justynę i Marka. Wygrała bitwę z Agni Caldarar, z którą wykonywała piosenkę Ewy Farnej - Cicho.
Monika Polak - drużyna Marka Piekarczyka. Podczas Przesłuchań w Ciemno wykonała piosenkę "Footloose". Tym razem również odwróciła się Justyna z Markiem. Pokonała Daniela Lipiec w piosence "Jesień idzie przez park" awansując do nokautów!Adrianna Górka - drużyna Marka Piekarczyka. Podczas przesłuchań zaśpiewała "Wariatka tańczy". Niestety, przegrała wczoraj z Karoliną Wojdat śpiewając piosenkę Marka Grechuty "Dni, których nie znamy". Dla mnie to ona wygrała tę bitwę, ma dorosły głos i dobry warsztat, jak na 19 lat.


Żaneta Łabudzka - drużyna Marka Piekarczyka, ot co! Tak, jak Ada, w pierwszym etapie zaśpiewała "Wariatkę". Podczas przesłuchań miała chore gardło, pomimo tego, zaśpiewała niesamowicie! Walczyła z Weroniką Bochat, z którą wygrała. Obie śpiewały razem "O mnie się nie martw". Ja nie martwię się o Żanetę, bo na pewno dojdzie do Live'ów!


Isabelle Mienandi - drużyna Edyty Górniak. Podczas przesłuchań zaśpiewała "Deeper". Wybrała Justynę Steczkowską. Jednakże bitwy odwróciły los. Po zaśpiewaniu z Aleksandrą Nizio i Sylwią Łyko "We found love" została ukradziona przez Edytę.1 komentarz: